McWeb poskytuje webdeveloperské a webdesignerske riešenia pre malé a stredne veľké spoločnosti. Individuálnym prístupom v spolupráci s kreatívnymi a fundovanými partnermi sme schopný pomôcť firmám zvýšiť obraty z predaja, jednoducho napĺňať obsah webových prezentácii a uspokojiť potreby pri riadení ich obsahu.

Po ukončení vysokej školy a získaní malého doktorátu z informatiky na FPV UKF v Nitre som sa v roku 2003 rozhodol začať s podnikaním. Už pri štúdiu na vysokej škole mi učarovalo programovanie a design web aplikácii. Po skromných začiatkoch a zopár projektoch vrámci školy (napr. stránky katedry matematiky, biológie, botaniky, ... ) a projektoch súvysiacich so štúdiom (diplomová a rigorózna práca - e-learningové riešenia) som začal pracovať na CMS systémoch v rámci spoločnosti Entrycon. Neskôr som z rodinných dôvodov hľadal prácu bližšie k bydlisku a tým sa začala moja spolupráca so spoločnosťami Mediacards, Weblife a Rendy. Neskôr som pracoval pre spoločnosť Spravodaj Nitra kde sme vyvíjali portál MojaNitra.sk: Ďalšou velmi dôležitou pracovnou zastávkou bola pracovná pozícia v programátorskom tíme denníka SME. Aktuálne venujem vývoju internetového nákupného systému. Nepretržité zdokonalovanie v nových technológiach je mojou záľubou a práca v mojej spoločnosti McWeb s.r.o. je toho dôkazom.

Blog Article Figure
Nové logo spoločnosti McWeb s.r.o.

PaedDr. Martin Čulák - programator, webdesigner


Keď sa obzriem do minulosti, vidím za sebou 15 rokov aktívneho programovania.
Za ten čas som prelúskal PHP, HTML, XHTML, MySQL, XML, CSS, Javascript, Linux, Photoshop. Momentálne sa venujem zdokonalovaniu schopností pri vývoji mobilných applikácii a PWA (progresivnych webových aplikácií) za použitia javascriptového frameworku REACT a REACT NATIVE. Pre vývoj klasických server side webový aplikácií používam php framework SYMFONY.   
Som hrdým autorom množstva funkčných naprogramovaných e-shopov (elektroniky, potravín, zbraní, poľnohospodárskych produktov, zvaracej techniky a iných tovarov), ale aj služieb napr. v cestovnom ruchu pre firmy, ktoré sa predajom svojich produktov aktívne zaoberajú. Naprogramoval som množstvo firemných stránok s využitím už spomínaných technológií pre web. Programátorsky sa podieľam aj pri tvorbe internetových informačných portálov, aukčných portálov alebo internetových nákupných systémov zameraných na obstarávanie.